Wybierz język: EN | PL
46 Station Road, North Harrow, United Kingdom Poniedziałku - Piątku: 8 - 19 office@amermedic.com

AmerMedic

oferuje najwyższej jakości preparaty

Sprawdź naszą ofertę!

O NasNasze produkty

Nasza Firma

AmerMedic LTD z siedzibą w Londynie, to świetnie rozwijająca się firma na rynkach europejskich. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją produktów o najwyższych standardach w branży zdrowia i wellness. AmerMedic oferuje najwyższej jakości preparaty w odpowiednio dobranych i najwyższych proporcjach poszczególnych substancji. Doskonała przyswajalność naszych produktów , to zasługa naturalnego składu bez dodatku chemii i sztucznych barwników.

Wizytówką naszej firmy jest profesjonalizm w połączeniu z pasją. AmerMedic tworzy zespół najlepszych specjalistów z zakresu medycyny i farmacji, którzy wspólnie podejmują wysiłki tworzenia skutecznych suplementów diety, dietetycznych produktów prozdrowotnych, jak również preparatów roślinnych.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, aptek, sklepów ze zdrową żywnością oraz szeroko pojętym rynkiem wallness.

Oferta produktowa AmerMedic ukierunkowana jest na rzeczywistą potrzebę poprawy stanu zdrowia poprzez dostarczenie organizmowi niezbędnych elementów odżywczych, witamin i minerałów, ale również znaczącą poprawę sylwetki, własnej atrakcyjności oraz samopoczucia.

Wszystkie produkty sygnowane logiem AmerMedic zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej w wymaganych prawem standardach sanitarno-epidemiologicznych, gwarantujących bezpieczeństwo ich przyjmowania. Produkcja odbywa sie zgodnie z normami i zasadami GHP/GMP. Oznacza to bezwzględne przestrzeganie podstawowych kryteriów w zakresie wymogów sanitarno-higienicznych, zapewnienie właściwego bezpieczeństwa i wysokiej jakości zdrowotnej oferowanych preparatów.

Misją AmerMedic jest dostarczanie najwyższej jakości produktów prozdrowotnych, aktywnie przyczyniających się do poprawy zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki naszych Klientów

Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań i potrzeb naszych Klientów i partnerów, poprzez profesjonalną obsługę oraz dostarczanie skutecznych i bezpiecznych preparatów najwyższej jakości.

Godziny Pracy

niedz

Zamknięte

pon

8:00 - 18:00

wt

8:00 - 18:00

śr

8:30 - 18:00

czw

8:00 - 18:00

pt

8:30 - 18:00

sob

Zamknięte

Nasze Produkty

Slimunox
Largo Mass
Vigoria

Preparaty sygnowane przez AmerMedic łączą w swoim składzie kompozycję wysokiej jakości substancji. Formuła tabletek w zaproponowanych dawkach to unikalna, wielozadaniowa i zaawansowana kombinacja składników.

Sekret działania naszych preparatów tkwi w odpowiednio dobranej proporcji poszczególnych substancji. Doskonała przyswajalność tabletek , to zasługa naturalnego składu bez dodatku chemii i sztucznych barwników.


Głównymi zaletami naszych preparatów są:

składniki

skład naszych suplementów został oparty z wykorzystaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań

jakość

korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych składników

działanie

nasze produkty tworzą kompleksowy system i wzajemnie wzmacniają swoje działanie

bezpieczeństwo

przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa i norm sanitarno-epidemilogicznych w Unii Europejskiej

Stale poszerzana oferta AmerMedic gwarantuje naszym Klientom i partnerom dostęp do najnowocześniejszych preparatów na rynku.

O produktach

Largo Mass
LARGOMASS
XTRA BUILDER
opis produktu:
- przeznaczony dla osób ćwiczących na siłowni i sportowców
- najwyższa jakość składników w najwyższych dawkach
- 60 tabletek w opakowaniu
SLIMUNOX
EXTREME FORMULA
opis produktu:
- przeznaczony dla osób odchudzających się
- najwyższa jakość składników w najwyższych dawkach
- 60 tabletek w opakowaniu
VIGORIA
POWER ERECTION
opis produktu:
- przeznaczony dla mężczyzn, zwiększa libido i erekcję
- najwyższa jakość składników w najwyższych dawkach
- 60 tabletek w opakowaniu